פרופיל חברה

משרד האדריכלים G&G  הוקם ע״י גילה מאירובה וגלי יוספוב עם החזון לבנות בתים חלומיים דרך השילוב בין אדריכלות ועיצוב פנים כבר מהשלב הראשון.

מעל עשור המשרד מגשים חלומות של לקוחות בארץ ובחו״ל .

בין אם זה בניית בתים , מקומות ציבוריים , כמו מרפאות , אולמות אירועים, משרדים , חנויות , ספא , סלון כלות וכו'.

המשרד נותן  ללקוחותיו  מענה מקיף, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מוציאות אתכם מהקופסה

אנחנו מאמינות בחדשנות ויצירתיות, הפרויקטים שלנו מאופיינים במקוריות ובייחודיות שלהם. לכל אחד מלקוחותינו מגיע להגשים את החלומות הכמוסים ביותר שלו, בין אם זה עיצוב פנים של חדר ילדים, עיצוב בסגנון פנג שווי של הסלון או תכנון ארכיטקטוני של וילה מפוארת. בנוסף, לקוחותינו נהנים משקט תעשייתי וביטחון מלא לאורך כל הפרויקט ועד לקבלת המפתח, כולל טופס 4.

חמישה פרמטרים עליהם אנחנו לא מתפשרות:

  • איכות – החומרים  ואנשי המקצוע איתם אנחנו עובדות הם הטובים ביותר בתחומם.
  • יצירתיות – אנחנו מאפשרות ללקוחות שלנו לחלום הכי רחוק עם הרצונות שלהם.
  • יחס אישי – יש לנו רצון אמיתי וכן לתת לכל לקוח את ההרגשה שהוא היחיד.
  • עמידה בלוחות זמנים – מילה זאת מילה, גם אצלנו!
  • סבלנות ועמידה בלחצים – שתי תכונות שהופכות את העבודה לנעימה הרבה יותר.

ניסיון רב בפרויקטים בחו"ל

משרד האדריכלות ועיצוב הפנים שלנו עובד כיום עם מגוון רחב של לקוחות בארץ ובחו"ל. העובדה שהמשרד שלנו דובר גם עברית, גם אנגלית וגם רוסית, מאפשר לנו להגיע לקהלי יעד שונים ומגוונים, להבין את הצרכים הייחודיים לכל מגזר ולהעניק לו מענה מקצועי מושלם.

בעבודה שלנו אנחנו מקפידות מאוד גם על תכנון הפנים של המבנה/חלל וגם על הנראות שלו בחוץ, לרבות פיתוח סביבתי.

מקצועיות ללא פשרות

במהלך שנות עבודתנו צברנו ב- G&G  ניסיון מקצועי רב, המאפשר לנו לעבוד, בין היתר, על פרויקטים מורכבים ומאתגרים. היכולת שלנו לתת פיתרון לכל צורך הן בתחום האדריכלות והן בתחום עיצוב הפנים, מאפשר לנו להתאים לרבים מהלקוחות פיתרון המשלב את שני תחומי ההתמחות של המשרד יחד.

התוצאה היא שכל העבודה מתרכזת אצלנו במשרד, והלקוחות נהנים מפתרון כולל הן לבנייה ולעיצוב הארכיטקטוני והן לשלב השני – עיצוב הפנים בחלל החדר.

ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט

אחד הדברים המאפיינים אותנו ביותר ב- G&G, מעבר לאהבה ענקית למקצוע, הוא הליווי הצמוד והיחס האישי אותו אנו מעניקות ללקוחותינו. אנחנו נמצאות לאורך כל תהליך הפרויקט, החל מהפגישה הראשונה אתכם, הלקוחות, ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט. לאורך כל זמן העשייה, אנחנו זמינות ונכונות לכל שאלה או בקשה מצדכם.

אנו זמינות עבורכם בכל שאלה ועניין