אדריכלות

כל יצירה חדשה מרגשת אותנו. פרוייקט בנייה הוא יצירת יש מאין של ממש ועבורנו, שאדריכלות ועיצוב הם בנשמתנו, לבנות משהו שעונה על דרישות הלקוח, נוגע בחלומות שלו, ומשתלב בהצלחה עם הסביבה, זה יותר ממשמח.

הרבה פרמטרים נלקחים בחשבון בבניית פרוייקט חדש, בין אם הוא פרטי  או מסחרי, והאדריכל הוא מעין במאי המפקח על היצירה כולה הן בפן הטכני, ובניהול הקשרים מול כל הגורמים העוסקים בדבר, לרבות טיפול בהיתרי בנייה, הן בפן הכלכלי ובניהול נכון וחכם של תקציב הבנייה והן בפן העיצובי, ובמטרה לשלב בין רצונותיו של הלקוח למול הנתונים הקיימים בשטח.

אנו שותפות איתכם בכל התהליך של התכנון והבנייה של חלומכם, מהצעדים הגדולים ביותר שבו ועד לפרטים הקטנים ביותר. המטרה שלנו היא לדאוג למאחורי הקלעים של היצירה שלכם. אחרי הכל היא גם היצירה שלנו.

תכנון מבנים

תהליך העבודה בתכנון מבנים נעשה בשיתוף עם הלקוח תוך הקשבה לרצונותיו וצרכיו. אנו מלוות אתכם ומייעצות לכם לכל אורך הפרויקט בתכנון המבנה כולו, מבחוץ ומבפנים. העבודה מול הרשויות והטיפול בהיתרי בנייה מנוהלים על ידינו במקביל לבניית תוכנית העבודה, בחירת החומרים, תכנון נכון של חשמל ואינסטלציה, בחירת הריהוט וכל הנוגע לעיצוב הפנים של הדירה. זאת, בד בבד, עם ניהול הפרויקט מול הגורמים המבצעים. הכל תחת קורת גג אחת.

תמ"א 38

תוכנית המתאר הארצית שנוסדה בשנת 2005 באה לתקן ולחזק מבנים שנבנו בישראל לפני 1980 ואינם עומדים בתקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה. בישראל ישנם יותר ממיליון מבנים כאלו הזקוקים לחיזוק ושיפוץ, ולעתים אף להריסה ובנייה מחדש. תמ"א 38 רלוונטית גם במקרים של רצון בהוספת קומות חדשות לבניין קיים, בתנאים שעומדים בתקן. אנו מציעות בדיקה מקיפה לבניין וליווי בהשגת היתרי הבניה ובכל שלבי חיזוק המבנה ובנייתו מחדש.

רישיונות עסק

משרדנו מטפל בהגשת בקשות לרישוי עסק מהרשויות המקומיות ומלווה אתכם בתהליך עד לקבלת רשיון העסק מהיחידה לרישוי עסקים. אנו מקפידות על התאמה בתוכניותינו לדרישות האדריכליות השונות  של כל רשות ועורכות שינויים בתוכנית לפי הצורך כדי לקצר תהליכים משמעותיים בקבלת רשיונות עסק. אנו איתכם בליווי מלא של התהליך עד לקבלת הרשיון המיוחל.

אישורי בנייה

קבלת היתר בנייה היא ללא ספק כאב ראש גדול הכרוך בהגשת מסמכים וביורוקרטיה רבה מול הועדות המקומיות לתכנון ובניה או רשות הרישוי. אך בלעדיו לא ניתן לבצע שום צעד בפרויקט. בנייה ללא היתר היא לא חוקית ולכן חשיבותו כה רבה. אנו מטפלות באישורי בנייה בהתאם לדרישה של הלקוח בין אם מדובר בפרוייקט חדש שנבנה מהיסוד או בנייה של קומות נוספות למבנה קיים .

אנו מזמינות אתכם לפגישת היכרות, בה נבחן יחד את התכנון האדריכלי המתאים לכם ביותר!