הום סטיילינג, או כפי שמכונה לעיתים הלבשת הבית, הינו נישה באדריכלות ועיצוב פנים, התופסת תאוצה בשנים האחרונות. רבים מאיתנו העומדים בפני שיפוץ ביתנו או מקום עבודתנו, מעבר לדירה או בית חדשים, מכירים בחשיבות הפיכת המקומות בהם אנו מבלים את מירב שעות ימינו, לנעימים, מזמינים ואסתטיים.

ביתי הוא מי שאני.

הגישה הנכונה מאחורי ההום סטיילינג, היא יצירת חלל בקו עיצובי המתאים למשתמשים בו ולסגנונם. אחרי הכל ביתנו הוא מקומנו הטבעי האמור לשקף את אופיינו ואישיותנו ובו אנו אמורים לחוש נינוחות, שלווה ורוגע.
עיצוב העושה שימוש נכון באביזרי תאורה, פריטי ריהוט ונוי, תוך יצירת משחק צבעים הרמוני בבדי ריפוד, שטיחים וגווני קירות, עשוי לחולל פלאים ליצירת האווירה הרצויה.

הום סטיילינג, גם במקומות העבודה.

בעידן בו רבים מאיתנו עובדים שעות ממושכות ומבלים לעיתים יותר זמן במהלך השבוע במקום העבודה מאשר בבית, החל תופס ההום סטיילינג תאוצה גם במשרדים וחברות.
סטיילינג ועיצוב נכון של חלל עסקי, יוצר רושם רב אצל אלה המבקרים בו ואמירה על אופי המקום והעובדים בו. בשנים האחרונות, יותר ויותר בתי עסקים, משקיעים מחשבה רבה ונעזרים בבעלי מקצוע מתחומי ההום סטיילינג והעיצוב, על מנת לייצר את המראה והאווירה הרצויה להם, על פי תחום עיסוקם.

מה מיושם בתהליך?

כמעצבות המתמחות בתחום, כאשר אנו מגיעות למרחב מחייה קיים העומד בפני שיפוץ או לחלל חדש, שטרם לבש אמירה כלשהי, אנו רואות מיד בעיני רוחנו את הפוטנציאל של המקום וכיצד ניתן "להלביש" עליו אופי וסגנון הייחודי רק לו ולכם- החיים בו. אנו נבחן כיצד לנצל נכון את החלל ולמקם בו בהתאם את פרטי הריהוט, הנוי והאחסון.
לאחר בחינה מקיפה של החלל וסביבתו בפגישתנו הראשונה בביתכם והבנת הצרכים וההעדפות שלכם, נבצע מספר סקיצות להמחשת כל אלטרנטיבה וכיצד תראה התוצאה בפועל.
לאחר שנבחרה התכנית המועדפת, נלווה אתכם לשלבי הביצוע:

  • בחירת צבעים וסגנונות של ריהוט, בדי ריפוד, וילונות וסוככים וכן אביזרי נוי, צמחייה ותאורה.
  • בחירת חיפויים, אריחים, שיש וכלים סניטריים לפי הקו העיצובי.
  • העמדת הפריטים בשטח לפי התכנית.

ההום סטיילינג היא תפיסה עיצובית חדשנית, המאפשרת שילוב הפן הפונקציונלי עם הפן האסטטי.
שני אלמנטים אלה יכולים וצריכים להתקיים יחד בכל מרחב מחייה, ומעצב מקצועי ומיומן יכול לממש את החלום, מבלי להתפשר.
למשרדינו נסיון רב ועשיר בהום סטיילינג במגוון סגנונות ולמגוון סוגי חללים ביתיים ועסקיים, פנו אלינו לקבלת ייעוץ ויחד נתחיל בעיצוב בית החלומות שלכם.