עיצוב פנים

עיצוב דירות

בפגישה איתנו ננסה למצוא יחדיו איתכם מהם הסגנונות המועדפים עליכם: אילו צבעים, רהיטים וחפצים ישרו את האוירה המקסימלית עבורכם בבית, כזאת שתשמחו בכל פעם לפתוח את הדלת ולהגיד: "זה שלי". אנחנו נוסיף מהידע שלנו, נשפוך קצת אור עם תאורה נכונה וניתן את הטאצ' בפרטים הקטנים. המוטו שלנו בעיצוב דירות הוא ליצור סביבה שהיא גם ביטוי לאישיות שלנו וגם מקום לצמוח בו וממנו. אתם ההשראה.

עיצוב מטבחים

אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא המטבח. אנו מבלים בו חלק ניכר מהיממה ומזינים בו את הגוף ואת הנפש. בבואנו לעסוק בעיצוב מטבחים, מלבד החשיבות הפונקציונלית של הרהיטים והאביזרים שבו, חשובה לנו מאד הנוחות. מיקום החפצים, אפשרויות האחסון, סביבת הישיבה וכמובן העיצוב – כל אלה הופכים אותו לחדר שנעים לבלות בו ולחזור אליו.

עיצוב חדרי שינה

איזה חדר אתם רוצים לראות כשאתם פוקחים את העיניים? בעיצוב חדרי שינה ניקח בחשבון שזהו החדר שבו אתם צריכים להרגיש הכי רגועים ושלווים. זהו חדר החלומות בתרתי משמע. החדר שבו נרקמים החלומות בלילה ובו אנו נחים בסוף היום ומתעוררים אליו בתחילתו. ביחד איתנו נעזור לכם להגשים את החלום הזה.

עיצוב חדרי ילדים

כיף לנו לעסוק בעיצוב חדרי ילדים. כאן הכל אפשרי. אין גבול לדמיון. אפשר להשתולל עם צבעים. להמציא עולם חדש. אבל בכדי שהתוצאה הסופית תהיה מרהיבה לעין ולא בלאגן אחד גדול צריך ידע בעיצוב. בשביל זה אנחנו כאן. נפליג בדמיון ונשתולל ונחליט יחדיו איך החדר הזה יראה ומה יהיו הקווים המנחים שלו וההשראה שלו. תנו לנו לדאוג לביצוע.

סטיילינג

הפרטים הקטנים הם שעושים את ההבדל הגדול. גם אם תשקיעו בריהוט ובריצוף הכי יקר לפעמים תרגישו ש"חסר שם משהו". ה"משהו" הזה הוא סטיילינג.

מילה המוכרת לכם ודאי מעולם האופנה. ממש כמו בבגדים, גם בעיצוב פנים, האביזרים הם שמשנים את הלוק הכללי ומקפיצים אותו. הם חשובים לא פחות ולפעמים אפילו יותר מהבגד עצמו. הכרית הצבעונית, הואזה המעניינת, התמונה שבקיר, המראה שבמסדרון, קערת הפירות על השולחן – בשביל לבחור אותם נכון צריך עין מקצועית. ואנחנו מתות על סטיילינג!

עיצוב בשיטת ה"פאנג שווי"

שיטת העיצוב הסינית העתיקה הזאת נפוצה ואהובה במיוחד בישראל. העקרונות שבה מטרתם לשמור על הרמוניה וזרימה טובה של אנרגיה באמצעות סידור נכון של הבית והחפצים שבו. אנו משתמשות בעיצוב בשיטת ה"פאנג שווי" בעבודתינו ומוצאות אותה קסומה ומשתלבת עם כל סגנון עיצוב שהוא.

אנו מזמינות אתכם לפגישת היכרות, בה נבחן יחד איך ניתן לעצב לכם את פנים החלל בצורה מקצועית, יצירתית ומדויקת.