רבים מחזיקים בחלום לגור בבית צמוד קרקע במקום שקט עם גינה, אך הסיפוק האמיתי בעיני רוב, הוא בלקיחת חלק פעיל בתכנון בית פרטי אשר ישקף את טעמם האישי, ישלב אלמנטים עיצוביים ופרקטים ולבסוף ייראה כפי שדמיינו את בית חלומותיהם.

אנו מאמינות כי חלומות יש להגשים! ובחירת אדריכלית מקצועית לפרוייקט תכנון בית פרטי עבורכם, יכולה בהחלט לקדם את הגשמת החלום באופן המוצלח ביותר.    

מאיפה נתחיל?

ברגע שהוחלט על תקציב והוגדר מיקום גיאוגרפי בו אתם מעוניינים להתגורר, זה הזמן לגשת ולבחון מגרשים פוטנציאלים המתאימים לגודל המבוקש ולתקציב. כאשר תעמדו בפני הכרעה בין מספר מגרשים מצומצם, זה הזמן לחבור אלינו כאדריכליות והמעצבות שלכם ולקבל את עצתנו.

לאחר שהכרנו את מבנה משפחתכם, הצרכים, הציפיות, טעמכם האישי  והתכניות שלכם לגבי תכנון בית פרטי, נדע לייעץ ולמקד אתכם בפני השיקולים הנכונים שיקדמו קבלת החלטה מושכלת, תוך בחינת נתוני השטח ואחוזי הבניה המותרים במגרש.

פרוגרמה אדריכלית, או השלבים הראשונים מחלום למציאות.

רגע לפני ביצוע תכנון בית מעשי, נשים במסמך מרוכז אחד את כל הקווים המנחים, הצרכים וההעדפות שלכם. יתכן שבמהלך ריכוז הנתונים לכדי מסמך מוחשי, תוכלו כבר אתם להתמקד יותר במה שתרצו לכלול בתכנון ולרוב גם אנו נכוון בשאלות שיתכן ולא נתתם עליהן את הדעת עד כה.

בבסיס המסמך יוצבו נתוני השטח מבחינת גודל ואחוזי הבניה ועליו נבנה תשתית פונקציונלית; אילו חללים תרצו לכלול בתכנון ומה יהיה השימוש הייעודי שלהם? מבואה, מרתף, חדר בטחון, מרפסות, פינת משפחה, חדר מגורים וכיוצא באלה. נקבע באיזו סמיכות ימוקמו החללים הללו והאם יתפרסו על פני קומות ו/או מפלסים. המסמך גם יפרט את שיטת הבניה הרצויה עם הסגנון העיצובי המועדף עליכם.

סקיצות והדמיות.

על סמך הפרוגרמה, אנו נערוך סקיצות לדגמים שונים, אשר ימחישו את העקרונות שהוסכמו לתכנון הבית הן לאזורי הפנים והן לאזורי החוץ: חלוקת החללים, סימון הפתחים, מיקום הריהוט בחללים השונים ותכנית המתייחסת לפיתוח אזור החוץ והגינה. על מנת להמחיש באופן "חיי" יותר, נכין עבורכם הדמיה ממוחשבת בקנה מידה מדוייק למימדי הבית.

באמצעות ההדמיה, תקבלו מראה תלת מימדי של הבית והחלוקה הפנימית בו, כך שתוכלו לערוך בו סיור וירטואלי שישקף נאמנה את המציאות העתידית. ההדמיות שאנו עורכות גם מאפשרות עריכה של כעין סיור חיצוני סביב ביתכם, שימוקם באופן טופוגרפי קרוב ככל הניתן למציאות.

לאחר שתכריזו על הדגם הנבחר, נלך עמכם יד ביד משלב תכנון הבית לשלב הביצוע: אנו מציעות שירות כולל של ריכוז והגשת המסמכים הנדרשים לקבלת היתר בניה כמפורט כאן ועד לקבלת ההיתר מן הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה. אנו נוציא עבורכם תכניות עבודה ומכרז קבלנים הנדרשים לבנייה בפועל של הבית ונפקח על הביצוע.

למשרדינו נסיון רב ועשיר בתכנון בתים פרטיים במגוון גדלים, סגנונות ועיצובים.
אנו מציעות ומיישמות עקרונות של בנייה ירוקה ובית חכם כבר בשלבי תכנון הבית הראשוניים.
עומדים בפני תכנון בית פרטי? צרו קשר עם משרדינו לייעוץ ראשוני ונשמח לסייע.